Praca dla samodzielnego pozycjonera

admin 19.08.2017
W naszej firmie zapadła decyzja o zbudowaniu komórki odpowiedzialnej za pozycjonowanie naszych stron internetowych w wyszukiwarkach. Na początek poszukujemy samodzielnego pozycjonera, który ogarnie całość. Możliwość rozwoju, planujemy na przyszłość rozszerzenie działu SEO.

Metodyka z nauczania - wymogi formalne

admin 08.06.2017
Będzie to szkolenie z wymogów formalnych związanych z metodyką nauczania.Będzie na pewno wiele interesujących informacji, zachęcamy do przyjścia.

Prowadzenie szkoleń - kurs dla początkujących

admin 12.04.2017
To będzie kurs, na który zapraszamy wszystkich początkujących, którzy dopiero zaczynają prowadzenie szkoleń. Zapisz się na kurs: "Prowadzenie szkoleń - kurs dla początkujących".

Rady związane z nauczaniem - jednodniowe warsztaty praktyczne

admin 12.03.2017
Jeden dzień wystarczy na to, by poznać podstawy związane z nauczaniem, a przynajmniej bardzo pomocne rady.

Wykład na temat nauczania wczesnoszkolnego dla zapaleńców

admin 06.02.2017
Nauczanie i wychowanie wczesnoszkolne na jednym szkoleniu - takie rzeczy tylko u nas. Oczywiście jedno szkolenie nie zrobi z Ciebie dobrego nauczyciela, o tym należy pamiętać.

Aktywne oferty na CyberMonday

admin 13.11.2016
Takich przecen jak obecnie to nie było jeszcze u nas! Zachęcamy do przeglądnięcia tej oferty, bo przeceny są nieziemskie.

Instruktaż na temat nauczania dla specjalistów

admin 26.05.2016
"Instruktaż na temat nauczania dla specjalistów" to szkolenie, na które zgodnie z tytułem szkolenia zapraszamy specjalistów od nauczania. Na pewno warto się zapisać, bo sprzedamy ogrom wiedzy na ten temat.